مسئول بسیج سازندگی شهرستان حاجی آباد گفت: به مناسبت هفته بسیج 20 گروه جهادی به مناطق محروم حاجی آباد جهت خدمت رسانی به مردم اعزام شدند. ...

مسعود سالاری  مسئول بسیج سازندگی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی پیارم ؛ اظهار کرد: این گروه های  جهادی جهت تعمیر و بازسازی منازل نیازمندان محله شاهانی و ساخت مسجد اعزام شدند.

سالاری تصریح کرد: اهداف گروه‌های جهادی ایجاد فضای خدمت‌رسانی خالصانه از سوی مردم برای قشر محروم است.

وی افزود: اردوهای جهادی از ابتکارات بسیار خوب و اثرگذار بسیج در حوزه خدمت‌رسانی خالصانه و بی‌منت به محرومان و مستضعفان و همچنین آباد کردن مناطق محروم در کشور است.

مسئول بسیج سازندگی حاجی آباد  اظهار کرد: اردوی جهادی درصدد این است که موجی ایجاد کند که مسئولان توجه بیشتری به مناطق محروم داشته باشند.

سالاری اهم فعالیت های این گروه جهادی زا در عرصه های عمرانی، حصارکشی خانه ، ساخت سرویس بهداشتی و در عرصه فرهنگی آموزشی، برگزاری کلاس های آموزشی ویژه سنین مختلف و اعزام تیم پزشکی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در این گروه‌های جهادی انواع تخصص وجود دارد، گفت: طلاب و روحانیون، تعمیرکاران، پزشکان، استادکاران و کارگران عمرانی از جمله مهم‌ترین گروه‌هایی است که در روستاهای محروم حاجی آباد، مشغول خدمت رسانی به مردم می‌شوند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=69194

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.