فرمانده سپاه حاجی آباد از اعزام 5 گروه جهادی برای مبارزه با آفت ملخ به روستا‌های شهرستان حاجی آباد خبر داد . ...

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم با اشاره به فعالیت و آمادگی گروه های جهادی حاجی آباد در بحث کمک رسانی به مردم در زمینه های مختلف افزود: نیروهای جهادی شهرستان حاجی آباد آماده هر نوع همکاری در زمینه مبارزه با ملخ های صحرایی هستند و در حال حاضر ۵ گروه جهادی تشکیل و به مناطق مختلف شهرستان جهت شناسایی مکانهای آلوده از ملخ های مهاجم اعزام شدند.

محمد میرزاده تصریح کرد: این گروه‌های ۶ نفره با ۳ دستگاه خودرو و ۵ دستگاه موتورسیکلت برای مبارزه با آفت ملخ به روستا‌های جایین، شمیل، آشکارا، سیرمند و بخش احمدی اعزام شده اند.

سرگرد محمد میرزاده افزود: بیشترین فعالیت این گروه‌های جهادی در زمینه‌های ردیابی، شناسایی، سمپاشی و سوخت رسانی به تراکتور‌های سمپاش است.


وی گفت: این آمادگی وجود دارد که اگر ریزش جدیدی از ملخ ها در شهرستان مشاهده شود گروه های جهادی بیشتری جهت مبارزه با ملخ ها به منطقه اعزام شوند تا کمک کنند به مزارع شهرستان آسیبی وارد نشود.

فرمانده سپاه حاجی آباد یادآور شد:شهرستان حاجی آباد ۳۳ هزار هکتار زمین کشاورزی دارد و ورود افت ملخ مهاجم به مزارع شهرستان تهدیدجدی برای کشاورزی شهرستان محسوب می شود که باید با این آسیب مبارزه کرد.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=69769

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.