حیدری گفت: به دنبال نصب و راه اندازی سایت‌های پرسرعت همراه اول و افزایش پهنای باند اینترنت ۳G در روستاهای هرمزگان هستیم.     به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی حیدری مدیر مخابرات منطقه هرمزگان در گفتگوی رسانه ای اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات کیفی به مشتریان و بهبود سرویس دهی در ...

حیدری گفت: به دنبال نصب و راه اندازی سایت‌های پرسرعت همراه اول و افزایش پهنای باند اینترنت ۳G در روستاهای هرمزگان هستیم.

 

ارتقاء سرعت و افزایش پهنای باند نسل سوم اینترنت در روستاهای هرمزگان

 

به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی حیدری مدیر مخابرات منطقه هرمزگان در گفتگوی رسانه ای اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات کیفی به مشتریان و بهبود سرویس دهی در روستاها و نیز با توجه به هدف گذاری اتصال توابع استان به اینترنت پرسرعت، روستای مزرعه شهرستان حاجی آباد، جیحون شهرستان خمیر و سایت مسجد امام علی (ع) شهرستان بندرلنگه به نسل سوم (۳G) اینترنت تجهیز شدند و پهنای باند در این مناطق  ارتقاء یافت.

وی افزود: با نصب و راه اندازی سایت‌های پرسرعت همراه اول و افزایش پهنای باند اینترنت ۳G اهالی این مناطق می‌توانند از خدمات اینترنت نسل سوم همراه اول بهره‌مند شوند.

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان با اشاره به اینکه توسعه بسترهای ارتباطی و برقراری نسل ۳ در دیگر روستاهای استان نیز همچنان در دستور کار قرار دارد و با جدیت در حال پیگیری است، خاطرنشان کرد: در راستای توسعه متوازن خدمات ارتباطی در سطح استان و خدمت رسانی و برخورداری مناطق روستایی از خدمات همراه اول، روستای برنطین در شهرستان رودان به نسل چهارم (۴G) تجهیز و پهنای باند در این منطقه ارتقاء یافت.

حیدری بیان کرد: توسعه بسترهای ارتباطی و برقراری نسل چهارم در دیگر روستاهای استان نیز همچنان در دستور کار مخابرات منطقه هرمزگان قرار دارد و با جدیت در حال پیگیری است.

انتهای پیام/

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=73189

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.