سردار معین پورگفت: طی سه روز گذشته به تدریج حرکت زائرین برای ورود به کشور آغاز شده است که با توجه به برگزاری مراسم اربعین حسینی در کربلا پیش بینی می شود طی روزهای آینده تعداد بیشتری از زائرین برای ورود به خاک کشور در پایانه های مرزی حضور یابند. به گزارش پیارم به نقل ...

سردار معین پورگفت: طی سه روز گذشته به تدریج حرکت زائرین برای ورود به کشور آغاز شده است که با توجه به برگزاری مراسم اربعین حسینی در کربلا پیش بینی می شود طی روزهای آینده تعداد بیشتری از زائرین برای ورود به خاک کشور در پایانه های مرزی حضور یابند.

image142999

به گزارش پیارم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سردار معین پور فرمانده قرارگاه اربعین شلمچه در گفتگو با رهیاب در خصوص آخرین وضعیت پایانه مرزی شلمچه برای ورود زائرین به کشور گفت: طی سه روز گذشته به تدریج حرکت زائرین برای ورود به کشور آغاز شده است که با توجه به برگزاری مراسم اربعین حسینی در کربلا پیش بینی می شود طی روزهای آینده تعداد بیشتری از زائرین برای ورود به خاک کشور در پایانه های مرزی حضور یابند.

وی افزود: از روز گذشته تاکنون بیش از ۱۳۰ هزار نفر از زائرین عتبات عالیات از مرز شلمچه وارد خاک کشورمان شده اند.

فرمانده قرارگاه اربعین شلمچه اظهار داشت: با توجه به تسهیلات ارائه شده توسط نهادهای مختلف برای رفاه زائرین در پایانه مرزی شلمچه بهترین نقطه برای ورود زائرین اربعین حسینی به کشور شلمچه خواهد بود.

سردار معین پور عنوان کرد: افزایش گیت های ورودی و خروجی در مرز شلمچه موجب شده که زائرین عتبات عالیات بدون کمترین معطلی وارد کشور شوند و هم اکنون روند ورود زائرین به کشور کاملا روان است.

وی اضافه کرد: از امروز ظرفیت خطوط ریلی خرمشهر نیز برای جابجایی زائران به سراسر کشور فعال خواهد بود و زائرینی که تمایل دارند می توانند برای رسیدن به مقصد خود در کشور از ایستگاه قطار خرمشهر نیز استفاده کنند.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=23942

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.