فرمانده انتظامی ناجا با بیان اینکه نباید در مسئله فروش نفت، ناجا را هم ردیف مفسدان اقتصادی دانست، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم امسال نیز ۷ تا ۸ درصد بودجه ناجا تامین نشود.     به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده انتظامی کشور در جمع خبرنگاران در مورد گزارش تفریغ بودجه و بدهی ...

فرمانده انتظامی ناجا با بیان اینکه نباید در مسئله فروش نفت، ناجا را هم ردیف مفسدان اقتصادی دانست، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم امسال نیز ۷ تا ۸ درصد بودجه ناجا تامین نشود.

خبرگزاری فارس: نیروی انتظامی در سال 91 در فروش نفت به دولت کمک کرد/ کسری ۸ درصدی بودجه امسال

 

 

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده انتظامی کشور در جمع خبرنگاران در مورد گزارش تفریغ بودجه و بدهی ۱۸۵ میلیون دلاری به دولت گفت: این کج سلیقگی بود که ما را در کنار مفسدان اقتصادی قرار دادند.

وی ادامه داد: در آن زمان شرایطی پیش آمد تا بتوانیم در فروش نفت به دولت کمک کنیم و رئیس جمهور وقت هم به ما گفت که اگر می خواهید به جای کسری یازده درصدی بودجه خود نفت بفروشید و از این طریق بودجه را تامین کنید.

احمدی مقدم یادآور شد: کار به صورت کاملا قانونی و با مجوزهای رسمی دولت انجام شد و تنها در زمان حسابرسی کمی تعلل شد. از سوی وزیر وقت اقتصاد، ایشان به جای اینکه در اسفند جلسه بگذارد در اردیبهشت جلسه گذاشت.

وی گفت: دیوان محاسبات هم ایراد گرفت که نمی شود پول سال ۹۱ در سال ۹۲ پرداخت شود، اما اکنون در حال رایزنی و توافق با دولت هستیم که این پول جزء بودجه امسال محسوب شود.

فرمانده ناجا تاکید کرد: در زمان تحریم ها نباید روش ها را برای دشمن افشا کنیم اگرچه دیگر ناجا از آن طریق اقدام به فروش نفت نمی کند.

وی در مورد اختصاص بودجه ۳۰۰ میلیون تومانی از سوی دولت به ناجا گفت: این مبلغ خیلی جزئی است و دولت اگر یک درصد به بودجه ما بیفزاید، می شود ۴۵ میلیارد تومان و این به ما کمک می کند.

وی گفت: سال گذشته  ۱۱ درصد کسری بودجه داشتیم که پیش بینی می کنیم امسال به ۷ تا ۸ درصد برسد اما ما با امید تا ۲۹ اسفند برای تحقق آن تلاش می کنیم.

احمدی مقدم با اشاره به رابطه خوب با دولت و پرداختهای سر وقت بودجه از سوی دولت جدید گفت: بابت این عمل از سازمان مدیریت تشکر می کنم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10547

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.