فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای ۴۰ میلیارد ریالی در شهرستان تفرش خبر داد.   به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، عزیزالله ملکی اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده‌ای از بازپرسی شهرستان همدان در خصوص کلاهبرداری فردی در چندین استان کشور، ...

فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای ۴۰ میلیارد ریالی در شهرستان تفرش خبر داد.

خبرگزاری فارس: دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای 40 میلیارد ریالی در تفرش

 

به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، عزیزالله ملکی اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده‌ای از بازپرسی شهرستان همدان در خصوص کلاهبرداری فردی در چندین استان کشور، ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان تفرش تحقیقات خود را برای دستگیری این فرد شروع کردند.

وی افزود: در تحقیقات کارآگاهان پلیس، متهم در شهرستان تفرش دستگیر شد.

سردار ملکی اضافه کرد: در تحقیقات صورت گرفته از متهم دستگیر شده مشخص شد، وی دارای سوابق متعدد سرقت و کلاهبرداری است و با شگردی خاص و جلب اعتماد شهروندان، دسته چک‌های آنها را در قبال پرداخت وجهی اخذ و بیش از ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به روند تکمیلی تحقیقات پرونده کلاهبرداری این فرد از تمامی شهروندان درخواست کرد که تحت هیچ عنوان اسناد و مدارک خود را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند زیرا اعتماد بی‌جا بسترساز بسیاری از جرایم است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5341

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.