پیارم – مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام داوطلبان آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۱۳۹۲ از روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه خبر داد. ˈ به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار فرهنگی ایرنا حسین توکلیˈ روز شنبه  گفت: ثبت ...

پیارم – مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام داوطلبان آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۱۳۹۲ از روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه خبر داد.

ˈ

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار فرهنگی ایرنا حسین توکلیˈ روز شنبه  گفت: ثبت نام از داوطلبان شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۲ منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش صورت می گیرد و از روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه آغاز می شود و در روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه پایان می پذیرد.

وی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش درباره شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان کاردانی فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و در نشریه پیک سنجش روزهای دوشنبه ۱۶ و ۲۳ اردیبهشت ماه نیز منتشر می شود.

توکلی، زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۳۹۲ را روز جمعه ۲۵ مرداد ماه اعلام کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3650

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.