پیارم به نقل از جام دینی؛ سایت العربیه به انعکاس بازداشت نه روحانی در بروجرد پرداخت.   برپایه این گزارش، دلیل تحصن این روحانیون، اعتراض به حکم قضایی صادره علیه سه طلبه ای است که “ناهی از منکر” توصیف شده اند.   به گزارش “رجانیوز”، بیش از دو هفته است که تعدادی از طلاب و ...

پیارم به نقل از جام دینی؛ سایت العربیه به انعکاس بازداشت نه روحانی در بروجرد پرداخت.

 

برپایه این گزارش، دلیل تحصن این روحانیون، اعتراض به حکم قضایی صادره علیه سه طلبه ای است که “ناهی از منکر” توصیف شده اند.

 

به گزارش “رجانیوز”، بیش از دو هفته است که تعدادی از طلاب و روحانیون در اعتراض به حکم سه طلبه ” ناهی از منکر ” در حوزه علمیه بروجرد تحصن کرده بودند.

برپایه این گزارش پس از این پایان بازجویی سرپایی از طلاب، ۹ نفر از روحانیون به نام های رحمت الله معظمی، امین معظمی، رحمانی، رحیم بیرانوند، جهانشاهی، محسن شیرازی، نخعی، حسن زیودار و محمد شاه کرمی بازداشت شدند.

 

مردم ایران بر سر دو راهی

 

جام دینی؛ کشیش ایرانی شبکه ماهواره ای «محبت»، به مردم ایران اعلام کرد، تنها دو راه برایشان باقی مانده است.

 

این کشیش در حالی که سعی می کرد با سخنان خود، بینندگان را تحت تأثیر قرار دهد، گفت: «شما فقط دو راه دارید: یا باید آن چه را که خدا روی صلیب برایتان مهیا کرده است، بپذیرید؛ یا باید در پی هلاکت باشید. هلاکت یعنی؛ خرافات، یعنی آن چه از ۱۴۰۰ سال پیش در ایران وجود داشته است.»

 

کشیش «باغستانی» که معمولا در قالب تبلیغ مسیحیت، سخنان سیاسی خود را مطرح می کند، در حالی که از آشوب های خیابانی فتنه گران در سال های اخیر ناامید شده بود، راه حل دیگری پیشنهاد کرد و اظهار داشت: «اگر می خواهید خداوند ایران را نجات دهد، تنها راهش این نیست که به خیابان ها بریزید و اعتراض کنید، من مردم را تشویق نمی کنم برای اعتراض کردن به خیابان ها بریزند!… راه نجات توسط پسر خدا، برای شما مردم ایران مهیا شده است. من نمی گویم چه کار بکنید؛ چون آن جا نیستم، من سیاستمدار نیستم، فقط خادم کوچک خدا هستم. خدا می خواهد، شما حیات را انتخاب بکنید. حق انتخاب با شماست، خدا می خواهد شما برکت را وارد زندگیتان بکنید.»

 

گفتنی است، این کشیش، در حالی می گوید سیاسی نیست و تنها خادم کوچکی است که بیشتر سخنانش سیاسی است. وی حتی وقتی آیات کتاب مقدس را می خواند، به نوعی در انتها آن را به سیاست ربط می دهد و از نجات مردم ایران سخن می گوید.

 

علاوه بر این، وی مشخص نکرد، اگر عیسی پسر خداست و تنها راه نجات است، پس چرا خود مسیحیان از مشکلاتی نظیر فقر و بی کاری و ….رنج می برند؟

وی چنان اعتماد به نفسی دارد که حتی سخنان خود را منتسب به خدا می کند، گویی خدا مستقیما با وی سخن گفته است. ضمن این که مردم از کجا بفهمند، وی راست می گوید و به حیات و برکت می رسند؟

 

ای کاش برخی کشیشان بر روی سخنانشان کمی تأمل می کردند و برای رسیدن به منافعشان با شعور مخاطبان بازی نمی کردند.

 

سازمان ملل: وهابیت خطری برای آرامش

 

جام دینی؛ دویچه وله خبر داد: پائولو پینرو، رئیس کمیته حقیقت یاب سازمان ملل در مورد سوریه، با ارائه گزارشی در شورای حقوق‌بشر ژنو اعلام کرد که این کمیته “افزایش شمار نیروهای خارجی به ویژه اسلامگرایان خشونت‌طلب” را در سوریه تأیید می‌کند. او هشدار داد که شبه نظامیانی که خود را “جنگجویان خدا” می‌نامند و در جبهه‌نیروهای انقلابی می‌جنگند، موجب تشدید اقدامات افراطی می‌شوند.

 

لازم به ذکر است وهابیون خشونت طلب که خود را جنگجویان خدا می نامند، در حقیقت همان مزدوران مسلمان نمای وهابی عربستان و قطر هستند که با قتل و عام ملت سوریه زمینه را برای حضور این دو کشور به عنوان پرچم دار و حامیان فرقه وهابیت، آماده می کنند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1785

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.