یگان‌های ارتش سوریه ۱۵ فرد مسلح را در منطقه «جوبر» به هلاکت رساندند و دیگر نیروهای ارتش سوریه نیز موفق شدند حمله گروه‌های مسلح از اردوگاه «یرموک» به منطقه «سبینه» از توابع ریف دمشق را دفع کنند. به گزارش پیارم به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، منطقه «جوبر» در دمشق شاهد درگیری‌های شدید یگان‌های ...

یگان‌های ارتش سوریه ۱۵ فرد مسلح را در منطقه «جوبر» به هلاکت رساندند و دیگر نیروهای ارتش سوریه نیز موفق شدند حمله گروه‌های مسلح از اردوگاه «یرموک» به منطقه «سبینه» از توابع ریف دمشق را دفع کنند.

به گزارش پیارم به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، منطقه «جوبر» در دمشق شاهد درگیری‌های شدید یگان‌های ارتش سوریه با عناصر مسلح بود که در جریان آن بیش از ۱۵ فرد مسلح کشته و شماری نیز زخمی شدند.

همچنین یگان‌ توپخانه ارتش سوریه یک گروه مسلح را در نزدیکی تونل «حرمله» در جوبر را هدف قرار داده و تمام عناصر آن را به هلاکت رساندند.

از سوی دیگر گزارش شده که یگان‌های ارتش سوریه حمله افراد مسلح از اردوگاه «یرموک» دمشق برای نفوذ داخل منطقه «سبینه» در ریف دمشق را خنثی کردند.

این درحالی است که منطقه سبینه ریف دمشق روز گذشته شاهد درگیری‌های شدید ارتش سوریه با عناصر مسلح بود و یگان توپخانه ارتش سوریه نیز چندین مرکز تجمع افراد مسلح  در کوه‌های «الزبدانی» را منهدم کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7340

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.