پیارم- کارشناس ارشد اداره ترانزیت حمل و نقل و پایانه های خراسان رضوی گفت: میزان حمل کالاهای صادراتی از پایانه های مرزی دوغارون در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن ۱۵ درصد افزایش یافت.   یه گزارش پیارم به نقل از  ایرنا ˈگل آذین یداللهیˈ روز پنجشنبه اظهار کرد: پارسال یک میلیون و ۸۱۴ ...

پیارم- کارشناس ارشد اداره ترانزیت حمل و نقل و پایانه های خراسان رضوی گفت: میزان حمل کالاهای صادراتی از پایانه های مرزی دوغارون در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن ۱۵ درصد افزایش یافت.

 

یه گزارش پیارم به نقل از  ایرنا ˈگل آذین یداللهیˈ روز پنجشنبه اظهار کرد: پارسال یک میلیون و ۸۱۴ هزار تن کالای صادراتی به وسیله ۷۳هزار دستگاه ناوگان باربری از پایانه مرزی دوغارون حمل و صادر شد.

وی با اشاره به اهمیت پایانه مرزی دوغارون در مبادلات بین المللی گفت: ارائه خدمات مناسب در این پایانه مرزی، تلاش برای آسان سازی در روند عبور و مرور ناوگان حامل کالا و ترانزیتی و اجرای عملیات عمرانی و بهسازی این پایانه مرزی باعث شده تا بیشتر صاحبان کالا این پایانه را برای واردات کالای مورد نیاز و صادرات تولیدات خود انتخاب کنند.

وی افزود: تردد ناوگان جاده ای حامل کالاهای صادراتی از سایر پایانه های مرزی استان از قبیل سرخس، باجگیران و لطف آباد نیز در این مدت ۳۵ هزار دستگاه بوده است.

وی گفت: این تعداد از ناوگان ۷۵۲ هزار تن کالا جابه جا کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۱ درصد افزایش داشته است.

یداللهی گفت: میزان کل کالای حمل شده صادراتی از پایانه های مرزی استان در سال گذشته دو میلیون و ۵۶۷ هزار تن بوده است که به وسیله۱۰۹ هزار دستگاه جابه جا شد.

وی سوخت، سیمان، مصالح ساختمانی و موادغذایی را از مهم ترین کالاهای صادر شده از پایانه مرزی دوغارون عنوان کرد

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3612

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.