عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مذاکرات ۱+۵ به نفع ایران ادامه پیدا خواهد کرد و هیچ‌گاه تحریم‌های غرب بر ایران تاثیر گذار نبوده است. پیارم به نقل از محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس  پیرامون نشست آینده گروه ۱+۵ و ایران و احتمال تعویق آن به تاریخ ...

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مذاکرات ۱+۵ به نفع ایران ادامه پیدا خواهد کرد و هیچ‌گاه تحریم‌های غرب بر ایران تاثیر گذار نبوده است.

پیارم به نقل از محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس  پیرامون نشست آینده گروه ۱+۵ و ایران و احتمال تعویق آن به تاریخ ۲۴ مهر ماه که در این زمان آغاز دور بعدی تحریم ها از سوی غرب بر کشورمان است، گفت: غربی‌ها درپی تحریم‌هایی که علیه کشورمان داشتند خواهان برگزاری نشست با ایران هستند تا میزان نفوذ این تحریم را در وضعیت اقتصادی ایران بررسی کند. وی در ادامه تصریح کرد: برخلاف تصور کشورهای غربی و صهیونیستها تحریم بر کشورمان تاثیری ندارد و ایران هیچ یک از شروط بسته پیشنهادی خود را پیرامون بحث هسته‌ای کوتاه نخواهد آمد. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: جمهوری اسلامی در گذشته اثبات کرده‌ در راستای احقاق حقوق خود همواره با دیپلماسی قوی در مذاکرات شرکت می‌کند و هیچ‌گاه از تعهدات معاهده NPT پا فراتر نمی‌گذارد. جوکار در پایان خاطر نشان کرد: ایران از حقوق خود در راستای دستیابی به انرژی هسته‌ای صلح آمیز کوتاه نخواهیم آمد و اگر کشورهای غربی دست از تحریم‌ها بر ندارند ،مذاکرات مسیر گذشته را طی خواهد کرد و ثمره خاصی نخواهد داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1916

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.