پیارم خبر:به منظور برگزاری هر چه با شکوه تر آیین های ۱۳ آبان، جلسه هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان حاجی آباد برگزار شد. به گزارش خبرنگار پیارم:فرماندار شهرستان حاجی آباد، در این جلسه با تاکید بر برگزاری هر چه با شکوه تر راهپیمایی ۱۳ آبان لزوم همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی با آیین ...

پیارم خبر:به منظور برگزاری هر چه با شکوه تر آیین های ۱۳ آبان، جلسه هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پیارم:فرماندار شهرستان حاجی آباد، در این جلسه با تاکید بر برگزاری هر چه با شکوه تر راهپیمایی ۱۳ آبان لزوم همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی با آیین های ویژه این روز را یاد آور شد.
بهرام پور اشرف با بیان اینکه استکبار جهانی با تمام امکانات در صدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است اظهار داشت: تحریمهای اعمال شده ، ساخت فیلم اهانت با ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و … تنها گوشه ای از خباثت استکبار جهانی و هم پیمانانش در قبال مردم ایران و جامعه اسلامی است وروز ۱۳ آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران اسلامی نقش اساسی داشته است.
فرماندار حاجی آباد با بر شمردن سه واقعه مهم تاریخی در این روز (در سال ۴۳ تبعید حضرت امام خمینی به ترکیه، سال ۵۷ کشتار وحشیانه دانش آموزان و دانشجویان توسط رژیم پهلوی و ۱۳ آبان ۵۸ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام) سربلندی و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران را مرهون هوشیاری و ایستادگی جوانان و دانش آموزان ایرانی در ۱۳ آبان ۵۸ دانست وگفت : شناساندن حوادث و تحولات این روز تاریخی ونهادینه کردن و توسعه فرهنگ استکبار ستیزی در میان نسل جوان وظیفه همگان می باشد .
در پایان این جلسه تصمیمات لازم برای برگزاری راهپیمایی در ۱۳ آبان ماه در این شهرستان اتخاذ شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2142

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.