مهم ترین عناوین تا ساعت ۱۲ /خواهش می کنم، این دعا را بخوانید/مسلمانان دروغگو؛ مسیحیان راستگو/گریه نکنید، به زیارت نروید خواهش می کنم، این دعا را بخوانید پیارم به نقل از جام دینی؛ در شبکه ماهواره ای «محبت»، که علاقه خاصی به مسیحی شدن شیعیان ایران دارد و با همین هدف نیز تأسیس شده است، ...

مهم ترین عناوین تا ساعت ۱۲ /خواهش می کنم، این دعا را بخوانید/مسلمانان دروغگو؛ مسیحیان راستگو/گریه نکنید، به زیارت نروید

خواهش می کنم، این دعا را بخوانید

پیارم به نقل از جام دینی؛ در شبکه ماهواره ای «محبت»، که علاقه خاصی به مسیحی شدن شیعیان ایران دارد و با همین هدف نیز تأسیس شده است، کشیشی دعای ساده ای به مردم آموزش داد تا با خواندن آن، به راحتی دینشان را تغییر دهند.

 

«کشیش کامران» گفت: «اگر آماده هستید با دعایی ساده و قلبی فروتن، می توانید زندگیتان را دگرگون کنید. این دعا را با من تکرار کنید: ای پدر آسمانی! ای خدا! من یک گناهکار هستم. من به یک منجی نیاز دارم. ای عیسی! من ایمان دارم که تو «پسر خدا» هستی. ایمان دارم که به خاطر گناهان من مصلوب شدی، مُردی و قیام کردی. عیسی! گناهان من را ببخش. قلب من را پُر از روح خودت کن. ایمان دارم که تو خداوند هستی.»

 

وی در ادامه افزود: «اگر این دعا را کردید، احساسی در وجودتان به وجود می آید که همان روح خداوند است و دارد تأئید می کند، شما تغییری پیدا کرده اید. روح خداوند در شما آمده است و شما را مسیحی کرده است. دیگر دینتان را از دست داده اید و مسیح را به دست آورده اید!»

 

گفتنی است، این گفته کشیش درست است که با خواندن این دعا دینتان را از دست داده اید؛ چون با خدا دانستن بشر، دیگر نیازی به خداوند و دین نیست و خود به خود انسان با قائل شدن شریک برای خدا، او را از قلب خود خارج کرده است.

 

این کشیش عزیز مسیحی، روشن نکرد، بر فرض این که بپذیریم خدا روح دارد؛ اما مردم از کجا بفهمند، روح خدا وارد قلبشان شده است یا شیطان.

 

مسلمانان دروغگو؛ مسیحیان راستگو

جام دینی؛ بیننده مسلمانی که با شبکه مسیحی «محبت» تماس گرفته بود، خدا دانستن عیسی مسیح(ع) را نادرست خواند و گفت: «من خداوند را می شناسم؛ ولی عیسی(ع) را خدا نمی دانم.»

 

کشیش زن برنامه در جواب این بیننده گفت: «عیسی آمده است به شما حیات بدهد، مذهب هیچ گاه نمی تواند به انسان حیات دهد، نمی تواند انسان را آزاد کند.»

وی در ادامه مدعی شد: «شما در شریعتتان نمی توانید با خدا ارتباط برقرار کنید! اصلا در شریعت شما کفر است که خدایی را که عظیم است و آن بالاست، بخواهد با شما صحبت کند.»

 

«کشیش نازنین» برای توجیه مسأله غیر عقلانی تثلیث، گفت: «به همین دلیل خدا، انسان شد؛ چون ما نمی توانستیم خدای عظیم را ملاقات کنیم. بنابراین خدا انسان شد و شبیه ما شد تا ما بتوانیم از طریق عیسی، خدا را بشناسیم.»

 

وی با تأکید بر این که مذهب راه نجات و حیات نیست، به مردم ایران گفت: «وقتی عیسی مسیح که حیات است، در زندگیتان وارد شود، ذاتتان عوض می شود و دیگر دروغ نمی گویید و قتل نمی کنید.»

 

لازم به یادآوری است، شبکه های مسیحی فارسی زبان که برای تغییر دین و مذهب ایرانیان تأسیس شده اند، در برنامه های خود، ملتمسانه درخواست مسیحی شدن شیعیان را دارند. آن ها با استفاده از الفاظ زیبا، سعی می کنند به هدف خود برسند.

 

درباره غیرعقلانی بودن تثلیث و خدا دانستن عیسای نبی، بحثی نیست؛ اما ادعای جدید این کشیش که با مسیحی شدن، ذات عوض نمی شود و دیگر گناه نمی کنید و دروغ نمی گوئید، باید گفت، همین ادعا دروغ است.

 

آیا این همه مسیحی که به عیسی ایمان آورده اند و او را خدا می دانند، دروغ نمی گویند؟ جنایت نمی کنند؟!

 

کجای اسلام و شیعه گفته است، نمی توانید با خدا ارتباط برقرار کنید؟ این همه دعا که ما داریم، برای ارتباط با کیست؟ دروغی از این بالاتر؟ پس چرا می گویید هرکس به عیسی به عنوان خدا ایمان بیاورد، دروغ نمی گوید؟

 

 

گریه نکنید، به زیارت نروید

 

جام دینی؛ «کشیش باغستانی»، در «شبکه محبت»، شیعیان ایران را دعوت کرد، دین مسیحیت را بپذیرند و به حیات ابدی برسند.

 

وی با استناد به برخی مشکلات داخلی ایران؛ مانند مواد مخدر، بیکاری و …و بدون اشاره به مشکلات کشورهای مسیحی، مدعی شد: «اگر دین و مذهب به شما کمک کرده بود، امروز این اتفاقات در ایران نمی افتاد.؛ بلکه برکت، صلح، آشتی و صلح خدا در وجود ما بود.»

 

وی در ادامه، در حالی که خود مدام وعده بخشیده شدن می دهد، با لحنی تمسخرآمیز، سعی می کرد، شیعیان را نکوهش کند و زیر سؤال ببرد. این کشیش گفت: «من کاری به قرآن ندارم؛ چون ملاک من انجیل است. خود قرآن می گوید، محمد[ص] فوت کرد؛ اما عیسی مسیح به آسمان رفت. اگر عیسی مسیح زنده است، چرا به زنده ایمان نمی آورید؟ چرا سراغ قبر مرده می روید؟ چرا دخیل می بندید و گریه می کنید و پول می اندازید، شاید خدا شما را نجات بدهد؟ آن ها نمی تواند باعث نجات شما شوند.»

 

این کشیش مسیحی تنها به بخشی از قرآن اشاره می کند، در حالی که اگر ملاک قرآن است، بر طبق آن، پیامبر اسلام(ص) آخرین پیامبر است و پس از ایشان پیامبری نمی آید و همه باید به او ایمان بیاورند.

 

چرا به بخش های دیگر قرآن که به انتقاد از مسیحیان می پردازد و عیسی(ع) را پسر خدا نمی داند، اشاره نمی کند؟

 

عیسی مسیح(ع)، به آسمان عروج کرد و پس از ظهور امام زمان(ع)، که زنده است، همراه ایشان خواهد شد.

 

چرا مردم ایران باید امام زمان زنده شان را رها کنند و از پیامبر خاتم شان روی برگردانند و به عقب برگردند؟

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1840

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.